Niejedna z nas marzyła o kreacji, w której będzie wyglądała olśniewająco i wzbudzi podziw w ukochanym, przyjaciółkach, znajomych. Ubrania wspaniale dopasowane, razem tworzące unikalne lub klasyczne stylizacje, które zachwycą wszystkich wokół, a nam samym pozwolą poczuć się wyjątkowo i pięknie.

 

Dlatego stworzyłyśmy Babsztylove, dla wszystkich kobiet, które cenią piękne, gustowne i eleganckie ubrania wykonane z najwyższej jakości tkanin. To firma niewielka, która powstała z wielkiej miłości do mody i ubrań. Miłości rosnącej przez wiele lat, a mającej swój początek we Francji, światowej stolicy mody, w której od dekad już kobiety ubierają się na wysokim poziomie, co mogłyśmy obserwować i podziwiać osobiście. To tam zrodziła się idea tego sklepu, w którym skupiamy uwagę na potrzebach każdej kobiety, która zasługuje na wszystko, co najlepsze. Szczególnie, jeśli chodzi o modę.

 

Uwielbiamy łączyć klasykę z wygodą, wplatając w to także świeże propozycje ze świata mody, który nieustannie śledzimy. Nie boimy się eksperymentować ze stylami, krojami i kolorami - z nami każda kobieta będzie mogła stworzyć stylizacje na wszystkie okazje. Chcemy, by wszystkie nasze klientki poczuły tę rodzinną i przyjazną atmosferę, dlatego w naszych transmisjach online staramy się błyskawicznie odpowiadać na jakiekolwiek ich potrzeby. 

 

Serdecznie zapraszamy na zakupy wszystkie Panie gotowe wzbogacić swoją garderobę, jak i Panów szukających inspiracji na prezent.

 

Zakochane w modzie Babki z Babsztylove.

icon

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

icon

Czas na zwrot

14 dni

icon

Wysyłka w 24h

od zaksięgowania płatności

icon

Przelewy24

bezpiecznie płatności

Śledź nas na Facebooku